İstanbul Rehau Servisleri
İstanbul / Avcılar Rehau Tamircisi & Ustası

Avcılar Rehau Servisi

Avcılar Rehau Tamiri


Avcılar ve çevresinde Rehau servisi arayanlara en iyi ustalarla çalışma şansı sunuyoruz. Rehau kapı ve pencere tamiri ihtiyaçlarınızda, Avcılar'da çeşitli noktalardaki Rehau pencere ustaları size PVC ile alakalı tamir çözümleri sunabilir.

İletişim
0850 885 09 34
Rehau Logo
Avcılar / Nisan 2021
pimapentamiriustasi.com

Özel Rehau Servisi

Rehau Teknik Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Avcılar Rehau tamir ustası; zaman içerisinde kırılan pencere menteşesini değiştirmek, ses ve su sızıntısını engellemek için conta, fitil değişimi yada kırılan camı yenisiyle değiştirmek gibi sorunları çözmek için çalışmaktadır.

Avcılar Rehau tamiri ekibi ile Avcılar ve tüm mahallelerinde güvenilir, hızlı, doğru ve kaliteli çözümler üreten Rehau servisiyiz. Avcılar Rehau servisi yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış çalışma arkadaşları ile mobil Rehau servis araçlarını kullanarak kapı ve pvc pencere arızalarına anında müdahale edebilmektedir. Avcılar civarında artık Rehau tamircisi aramanıza gerek yok. Bize ulaşın Avcılar Rehau ustası ayağınıza gelsin. Her marka kapı ve pencere bakımı, onarımı hızlı ve ekonomik bir şekilde yapabiliriz.


https://www.pimapentamiriustasi.com/rehau-servisi/istanbul/avcilar/

Avcılar Rehau Bakımı


Avcılar'da Rehau bakımı nasıl yapılıyor? Yapılarda pencere ve kapıların önemi oldukça fazladır. Pencerelerin dışarıdaki gürültüyü, sıcak & soğuk havayı iç mekana iletmemesi gerekir. Ayrıca, pencerenin yapıya daha estetik bir görünüm kazandırmasıda ayrı bir konudur. Bu sebeplerden ötürü pvc Rehau pencerelerin kaliteli olması kesinlikle gereklidir. Çeşitli sebeplerden dolayı Rehau pencere ve kapılar zamanla arızalanabilirler. Kış ve yaz aylarında düzenli Rehau bakımı yapılması, bu arızaların yaşanmadan çözülmesine yardımcı olur. Böyle bir durumla karşılaştığınızda çevrenizden Avcılar pimapen servisi bulabilir, konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız pencere bakımı, onarımı ve tamir hizmeti vermektedir. İstanbul ve çevresinde Avcılar pimapen pencere bakım hizmeti veren tanınmış firmalar arasında yer alan şirketimiz, bu tecrübesi ile sizlere en kaliteli ve güvenli onarım hizmetini sunacaktır. Uygun Rehau pencere fiyatları ve taksit seçenekleriyle bölgenin lider camcısı olarak Rehau işlerinizi biz yapalım, kusursuz bir işçilikle size teslim edelim.

Rehau Pencere Kapı Bakımı Avantajları;

 1. Evinizde soğuk havanın dolaşmasını engeller.
 2. Pencere kenarlarından su girmesini engeller
 3. Camlar terleme yapmaz.
 4. Dışarıdaki ses ve gürültüden uzak tutar.
 5. Doğalgaz faturasından yüzde 20 tasarruf sağlar
 6. Pencereleriniz daha uzun ömürlü olur.
 7. Isı yalıtımı sağlar.

Rehau

Rehau Pencere Tamiri

Talep etmeniz durumunda Avcılar Rehau servis personeli adresinize gelerek, gerekli kontrollerin yapılmasının ardından belirlenecek olan sorun yada arızaya göre çözüm odaklı çalışma yapmaktadır. Yaz, kış kaliteli kullanım için Rehau veya cam değişimi ihtiyacınız olursa Avcılar Rehau tamircisi hizmetinizdedir. Ustalarımız ayrıca ısı camların değiştirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kalitesiyle ön plana çıkmış Avcılar Rehau ürünlerini profesyonellere yaptırabilirsiniz. Hiç bir şey için geç değildir! Yeni pencere projenizde birde bizden Rehau fiyat teklifi alın. Kim bilir belki de Avcılar'daki yeni pimapenciniz biz olabiliriz. Bir telefonla ulaşabileceğiniz Avcılar'daki pimapen tamircisi yerine size uzak ustalarla zaman kaybetmeyin.


En Çok Tercih Edilen Servis
Diğerleri gibi sizde memnun kalacaksınız.

Rehau Fiyatları

Rehau fiyatı almak istiyorsanız keşif yaptırmanız ve bir takım bilgileri biliyor olmamız gerekmektedir. Avcılar'ın neresinde oturduğunuz, Rehau yapılacak pencerenin ölçüleri, fiziki özellikleri, kullanılacak malzemelerin adedi uzmanlar tarafından belirlendikten sonra yaklaşık Rehau pencere fiyatı ortaya çıkmaktadır. Projelerinizde ücret almadan keşif hizmeti veriyoruz. Kapı ve pencere uygulamaları ve projelendirme konusunda fikir alırken, aynı zamanda kapsamlı organizasyonlarınız için de ustalarımızla görüşebilir farklı hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Teklif almak isterseniz e-mail ya da telefon üzerinden Avcılar Rehau tarmici ile irtibat kurabilirsiniz.

Rehau Kapı Tamiri


Kapı kilit sistemlerinde oluşabilecek arıza veya bozulma durumunda profesyonel Avcılar Rehau kapı tamiri hattımızı arayın. Sorunlarınızı hızlıca çözelim. Avcılar Rehau teknik servis: sürgülü kapı tamiri, PVC kapı ve pencere kilit değişimi, çocuk kilidi, emniyet kilidi, hırsız kilidi gibi pek çok farklı konuda hizmet almanızı sağlamaktadır. Özellikle tamir işlemleri sırasında, eğer ki gerekli olursa kaliteli yedek parça kullanarak daha sağlıklı bir servis hizmeti sunduğumuzu düşünüyoruz. Rehau (Tüm PVC plastik doğrama markaları) pencere kapı sistemlerinin teknik destek hizmetini vermekteyiz. Avcılar pimapen ustaları olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sadece Rehau markasına değil, diğer tüm PVC pencere markalarının tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Pencereniz ne marka olursa olsun, hizmet alabilirsiniz.


pimapentamiriustasi.com®
Rehau Servisi

Avcılar, İstanbul, Türkiye

Email Gönder
pimapentamiriustasi.com

0850 885 09 34

Pinterest

Rehau Menteşe Değişimi


Rehau sorunlarına çözümler buluyoruz. Pencereniz yağmur suyu alabilir, kapı ve pencere kilitleri bozuk olabilir, menteşe kırılmış olabilir veya tam kapanmıyor olabilir. Eğer Rehau tamiri gerekiyorsa, yapmanız gereken tamir desteği istemektir. pimapentamiriustasi.com sektörde hizmet veren en güvenilir firmadır. Avcılar'da kurumsal ve bireysel müşterilerine sayısız Rehau işi yapmış ve kusursuz hizmetini göstermiştir. Büyük veya küçük bütün işlerinizde tercih edebileceğiniz tek kuruluş. Rehau tamircileri arasında sorunsuz iş yapabileceğiniz ilk adres. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere sunduklarımız;

 • Pvc pencere ve kapı bakımı, tamiri, ayarı
 • Pencere kanat ve kapı ayarı
 • Pencere ve kapı kilit tamiri
 • Sineklik imalatı ve montajı
 • Su ve hava sızdırmasını engellemek için kapı ve pencere yalıtımı
 • Mekanizma tamiri
 • Rehau yağlama
 • Pencere menteşe değişimi
 • Pencere emniyet kilidi
 • Pencere ısı cam değişimi
 • Pervaz ekleme
 • Kilit karşılığı
 • Pencere ve kapı conta değişimi
 • Pvc montajı
 • Menfez montajı
 • Slikon bakımı

PVC Pencere, Kapı Ayarı


Pencere yaz, kış ayarı nasıl yapılır

Kapıların ayarı kullandıkça, sarkma yaparak ayarları bozulmaktadır. Zamanla pencere ve kapılar açılıp kapanmasında büyük sorunlar oluşmaktadır. Sorun yaşamamak için öncelikli olarak pvc kapınız ve pencerenizin üzerine havlu, çamaşır vb. gibi eşyalar koymayınız. Ağırlık yapan eşyalar kapının ve pencerenin menteşelerini bozar. Menteşenin sarkma yapması durumunda Rehau kapıyı açıp kapatırken sizlere zorluklar çıkartacaklardır. Avcılar Rehau kapı ayarı yapan ustalarımıza ulaşın, sorunlarınız çözülsün. Pvc alanında Rehau kapı tamiri yapmaktan, Uzman keşif ekibimiz ile sizlere yeni fikirler vermekten, Avcılar'da 10 yıldır sayısız Rehau kapı projesinde yer almaktan, aldığımız işleri zamanında, söz verdiğimiz şekilde teslimini gerçekleştirmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bizi google'dan araştırın, göreceksiniz ki hizmetin son noktası biziz. Kaliteli Rehau kapılara sahib olmak ve beklentilerinizin en yüksek seviyelerde karşılanması için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Rehau Cam Değişimi


Avcılar ilçesindeki evlerde kullanıma bağlı olarak yıpranan pvc pencere, kapı, panjur, ev sineklik ürünlerinin vida, kol, menteşe ekipmanlarının zamanla yağlama, sıkılaştırma ve bakım onarım işleri gerekmektedir. Kırılan camın değişmesi, eskiyen pencerenin yenilenmesi gerekebilir. Pvc sistemlerin daha uzun ömürlü çalışması için bu teknik konularla alakalı olarak Avcılar Rehau cam değişimi ustaları; 7 gün, 24 saat kesintisiz faaliyettedir. Kapı ve pencere conta değişimi, kapı ve pencere cam kanat ayarları, aksesuar değişimi, İspanyolet mekanizması değişimi, kapı ve pencere İzolasyon işleri, alçı ve silikon işleriniz tecrübeli ekiplerimizce problemsiz olarak yapılmaktadır.

Conta & Fitil Değişimi


Pvc pencere kapı conta, fitil çeşitleri

Pencere rüzgar, soğuk hava, yağmur suyu alıyorsa contaları (fitil) deforme olmuş demektir. Pencere ve kapıların ısı yalıtımını artırmak için Avcılar Rehau tamiri talebinde bulunulmalı ve contaların değişmesi gerekir. Bizimle iletişime geçerek evinizeki pencerelerin ısı yalıtımını artırabilir, Bu soğuk kış aylarında %10 yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

PVC pencere İspanyolet Tamiri


Yanlış mekanizma seçimi nedeniyle, pencereler büyük ölçüde gürültü ve ısı kaybına sebep olur. Mekanik Onarım hizmetimiz, Pvc Pencerelerinizin mekanik kısımlarında (ispanyolet, kol, menteşe, vb.) zamanla oluşan aşınmaların veya arızaların giderimini kapsamaktadır. Eski pencerelerinizi, uzun ömürlü yeni teknoloji mekanik aksamla donatarak, pencerelerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Pimapen Kapı Kilidi Tamiri


Rehau kilit kapı sistemleri evinizin daha guvanli ve emniyette olması için üretilmiş bir sistemdir. Kilitleme sistemi kilitli ispanyolet kullanılarak hem kapının soğuk hava sızdırmasını engellemek aynı zamanda hırsızlara karşı ekstra bir önlem olarak üretilmiştir. Rehau tamiri Avcılar bölgesinde kalın Profil sistemi ile bu dönemin en iyi sistemlerindendir. Güvenilir, Soğuk hava almaz ve Güvenle kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Çift Açılım Pencere Değişimi


Pvc pencerelerde çift açılım sistemi nedir? çift açılım pimapen kanatların 75 derecelik açı ile açıldığı pencere sistemleridir. En büyük avantajı ise perdemizi açmadan evin içini havalandırabiliyoruz. Kullanışlı bir sistemdir. Balkonların kapalı mekan olarak kullanılması için daha kalın sürgülü sistem pvc kullanılır. Özellikle balkonlarda kullanılır. İç mekanlarda tercih edilmezler. Bu sistemde kanatların daha rahat çalışması için fırça conta kullanılır buda lastik contaya göre ısı yalıtımını nispeten azaltmaktadır. Havalandırma ihtiyacının gerekli görüldüğü yerlerde tercih edilebilir. Pvc pencerelerde en önemli konulardan biride profil içerisinde kullanılan destek sacıdır. Destek sacı pvc’ nin mukavemetini artırır. Pvc pimapen pencereler ilk çıktığında hatta son yıllara kadar tüketimin yaklaşık %95 beyaz tercih ediliyordu. Doğal bir görünümü tercih edenler ise günümüzde ahşap kaplamalı pencereleri tercih etmeye başlamıştır. Ahşap kaplamalı pencerelerin tüketimi ise yaklaşık %20 dir. Mevcut apartmanlarda kullanılan pencere rengi genelde beyaz olduğu için uyumu sağlamak için beyaz pvc tercih edilmektedir. Farklı renge müsade edilen konutlarda ise ahşap renkli pencereler tercih edilebilmektedir. Rehau tamiri Avcılar'daki müşterilerimize tüm bü ürünler hakkında bilgi verebilir, diğer bir kaplama rengi ise altın meşe kaplama rengi müstakil yapılarda tercih edilmektedir.

Avcılar Rehau Firmaları, Avcılar Rehau Tamirci, Avcılar Rehau Fiyatları